Wie is wie

Directie

Afgevaardigd bestuurder – Algemeen directeur

Marc Lataire

09/218 98 62

marc.l@vincenthof.be

Adjunct algemeen directeur

Els Van Kerckhove

09/218.09.50

Els.vk@vincenthof.be

Diensthoofd
Administr./Techn. dienst

Kurt Volckaert

09/ 218 98 65

kurt.v@vincenthof.be

Diensthoofd
Hoteldienst

Tine Tollenaere

09/ 218 98 66

tine.t@vincenthof.be

Diensthoofd
Verpleging/Verzorging

Erlinde De Spiegeleir

09/ 218 09 52

Erlinde.ds@vincenthof.be

Adjunct-Diensthoofd
Verpleging/Verzorging

Wendy Van Daele

09/ 218 09 52

Wendy.vd@vincenthof.be

Diensthoofd
Bewonerszorg

Katrien Hoflack

09/ 218 98 68

katrien.h@vincenthof.be

Diensthoofd Onderhoud /sociale dienst
Stafmedewerker beleid

Jonas Lataire

09/ 218 09 50

jonas.l@vincenthof.be

Hoofdverpleegkundigen

Wooneenheid 1

Marleen Sey

marleen.s@vincenthof.be

09/218 09 53

Wooneenheid 2 / 3

Karine Eeckman

karine.e@vincenthof.be

Adjunct :

Ellen Verlodt

ellen.v@vincenthof.be

09/218 09 55

Wooneenheid Binnentuin

Ermelinde Beyaert

ermelinde.b@vincenthof.be

Adjunct :

Liesbet Mangelinckx

liesbet.m@vincenthof.be

09/218 09 57

Buitenhof 1 en 2

Marika Meyskens

marika.m@vincenthof.be

Adjunct :

Nicole Paton Perez

Nicole.pp@vincenthof.be

09/218 09 58

Woonzorg 1 en 2

Koen De Bruycker

koen.db@vincenthof.be

Adjunct :

Dirk Goethals

Dirk.g@vincenthof.be

09/218 98 60

Woonzorg 3

Wendy Dhossche

wendy.d@vincenthof.be

09/218 09 54

Woonzorg 4

Caroline Van Compernolle

caroline.vc@vincenthof.be

09/218 09 51

Stafmedewerkers / Coördinatoren

Coördinator Hoteldienst

Evelien Lameire

09/218 98 69

Evelien.L@vincenthof.be

Stafmedewerker

Ilse Bocquaert

09/218 09 50

ilse.b@vincenthof.be

Kwaliteitscoördinator/ Preventieadviseur

Shimora De Baets

09/218 09 50

Shimora.db@vincenthof.be

Coördinator Administratie

Darlien Schaubroeck

09/218 09 50

darlien.s@vincenthof.be

Coördinator Technische Dienst

Jan Deweirdt

09/218 09 50

jan.dw@vincenthof.be

Coördinator Onderhoud

Els Verdonck

09/218 09 50

els.vd@vincenthof.be

Informatieveiligheidsconsulent / DPO

Kristel De Smedt

09/ 218 09 50

privacy@vincenthof.be

Coördinerend en raadgevend arts

Dr. Stefaan Van Baeveghem

Bredestraat 10

9041 Oostakker

09/251 03 16

vbdw@telenet.be

Aalmoezenier

E.H. Herman Ivens

Gasthuisstraat 8

9041 Oostakker

09/373 49 47